Dětské skupiny Na Zelené louce

K Zelené louce 90, Plzeň – Valcha

Charita

KLOKÁNEK

Začalo to nevinně. Pani Markéta Lukášová nás upozornila, že probíhá tato sbírka...
Zdálo se nám to jako skvělá příležitost, tohle je přeci naše motto.... pomáhat tam kde to jde.
Oslovili jsme rodiče a opět se to povedlo. Diky Vám všem...
Naplnili jsme 1/3 auta oblečením, hračkami, drogerii a věcmi do dětského pokojíčku.
Děkujeme Vám. Máme velkou radost a krásný pocit u srdce....

DAR PRO LINKU BEZPEČÍ

V rámci naší vánoční besídky, kterou navštívil také starosta Městského Plzeň 3 David Procházka, Pavel Šrámek - 1. Místostarosta MO Plzeň 3 a starosta TJ Sokol Valcha Petr Šperl, se za jejich velké pomoci podařilo mezi diváky vydražit obraz malířky Libuše Maceškové s názvem Anděl za 7000 korun!!!
A protože nám není jedno, že mezi námi existují děti, které potřebují pomoci, rozhodli jsme se získanou částku věnovat na konto Linky bezpečí. Celková částka, která nakonec byla převedena na její transparentní účet, je po přispění i ostatních rodičů dětí z dětských skupin, neuvěřitelných 14 tisíc korun!
Ještě jednou všem velice děkujeme a vážíme si vaší podpory.

KRABICE OD BOT

Letos jsme se poprvé rozhodli zapojit do předvánoční sbírky organizace Archa pro rodiny s dětmi v Plzni. Rodiče dětí z našich dětských skupin přinesli dohromady 40 krásně zabalených krabic plných vánočních překvapení pro děti, ale i pro rodiče v obtížné zivotni situaci, kterou nedokáží řešit vlastními silami. Velice si vážíme všech, kteří se chtěli zapojit a krabici přinesli. Děkujeme Vám... V lednu 2023 představíme několik fotografií z předání dárků. Krabice jsou skutečně individuálně cílené na jednotlivé rodiny za pomoci sociálních pracovnic.

DARUJ KNIHU

Předání do knihovny ZČU v Plzni

Včera jsme odvezli dvě obrovské krabice vámi věnovaných knih do univerzitní knihovny, odkud budou předány potřebným dětem.
Všem, kteří se rozhodli takhle jednoduše pomoci, velice děkujeme.